Tuesday, 19 June 2018

In order to prevent this


Przedłużam efekty higienizacji.

Zdarzyło wam się skorzystać z usług fryzjera który idealnie zrozumiał waszą wizje
 i miał na tyle umiejętności że wypuszczając was z salonu sam był dumny.
Wyjście od higienistki może nam dać również ten społeczny efekt wow.

Uśmiechamy się szerzej  i chętniej.
 Jak długo ten efekt gładkich ,błyszczących zębów , zdrowych dziąseł i świeżego oddechu z nami pozostanie ? 
Zależy już tylko od tego jak wygląda nasza domowa pielęgnacja jamy ustnej.
O dobór instrumentów i środków do higieny jamy ustnej troszczą się higienistki w całej Polsce. #profesjonalnahigienizacjia
Jeżeli dodatkowo wybierzemy gabinet z ambasadorem colgate mamy okazje przetestować szczoteczki idealnie wspomagające utrzymać efekt higienizacji #przetestujcolgateslimsoft. 
Zanim zostałam higienistką wiedziałam jak ważne jest aby regularnie zmieniać szczoteczki - robiłam to przepisowo i po każdej infekcji gardła.
 Jednym z moich odkryć była wtedy szczoteczka #slimsoft w kolorze niebieskim. Lekka jak piórko szczoteczka o ciekawym zakończeniu włosia połączona z Modą Szczotkowania Roll podbiła moje serce. 
Czy będzie podobnie u ciebie ?
Jeśli jesteś profesjonalistką to z pewnością wiesz że z wiekiem (po 26 roku życia) następuję starcze wyrzynanie zębów i polega ono na cofaniu się brzegu dziąsła w kierunku korzenia przez co korona się wydłuża - własnie to przekonuje większość moich pacjentów do zmiany szczoteczki i metody szczotkowania zębów. 
Jeśli nie jesteś profesjonalistką to idź za moją radą i zobacz jak dzięki cienkiemu włosiu szczoteczki slimsoft możesz czyścić kieszonki dziąsłowe i tym samym zapobiegac odkładaniu się kamienia - na który do tej pory myślałaś że jesteś skazana.

No comments: