Wednesday, 13 June 2018

Take up a challenge !


Cześć !;)
Czy widziałeś moje pierwsze posty ? - starannie tłumaczyłam ułożone zdania z języka polskiego na angielski. Miałam dość mocny plan po wakacjach w UK. Blog będzie prowadzony w języku angielskim o moim zawodzie - higienistki stomatologicznej.
Plan potrzebował zmian po przeprowadzce do pięknego Insbrucka w Austrii ,
gdzie językiem urzędowym jest niemiecki - więc bawiłam się tym językiem również tu na blogu.

Ostatecznie wygrał polski bo nie nie jestem ani w piśnie ani w mowie biegła w żadnym z tych języków. Blog nabrał tempa ,realizowanie planów i możliwość dzielenia się nimi tu na blogu jest uznaną przyjemnością. #ambasadorkacolgate
Od września 2107 roku postanowiłam popchnąć pozostawione sprawy języków obcych. Zapisałam się na stacjonarny kurs w świetnej szkole Libris , następnie wybrałam również platformę internetową -  Supermemo.com , Bezapelacyjnie polecam obydwie drogi.
 Językowe ćwiczenia na zajęciach to głównie konwersacje ,a Supermemo magluje mnie ze słówek.
Na blogu jeszcze szeptem ale tak, wiąże swoją przyszłość z pacjentami anglojęzycznymi.

Brakowało już tylko jednego - słownictwa związanego ze stomatologią.

Polecam wszystkim książkę  : ''Open your English wider !!!''. Jest to wymagająca pozycja ale i mocno rozwijająca umiejętności językowe. Książka ta zaostrzyła mój apetyt na angielski stomatologiczny.

Pojawiła się ze swoją pracą Kasia , blogerką, higienistka , studentka amerykanistyki. Kasia zachęciła mnie kilkoma mailami do wzięcia udziału w wyzwaniu . W każdym z maili dostałam porcje informacji o nadchodzących wydarzeniach : kurs angielskiego dla branży stomatologicznej(tutaj), trzydniowe darmowe wyzwanie dot. słownictwa potrzebnego w gabinecie oraz informacje o samej Autorce.
Wszystkie świeże informacje dotyczące możliwości nauki języka online znajdziecie na stronie Homeyengish .
Świetną przygodą byłaby możliwość wymiany doświadczeń z wami. Podejmiesz wyzwanie ?
Ambasador Colgate
Galmatron

No comments: