Saturday, 23 June 2018

Trzy miesiące późniejJestem po kilku dłuższych rozmowach o produktach oznaczonych #slimsoft - pacjenci którym zaproponowałam test szczoteczki,
dziękowali i zaraz po chwili zwracali uwagę na miękkość włosia.
Część z testujących nie dawała szczoteczce szans ze względu na jej delikatność. 
Miłym rozczarowaniem było dla pacjentów że szczoteczka radzi sobie w sposób doskonały z utrzymaniem efektów higienizacji,recesją dziąseł,kieszonkami i nieprzyjemnym osadem na języku. 
Nie warto pomijać jednego faktu. Nasza ulubiona szczoteczka powinna nam służyć pełne trzy miesiące - po tym czasie bez względu na to czy się przyzwyczailiśmy należało by wymienić ją na nowy model #slimsoft. 
Jeśli jesteś świeżo po wizycie u #ambasador to pod koniec września przyjdzie czas na wymianę twojej szczoteczki - znajdziesz ją wtedy w każdym dobrym sklepie kosmetycznym #rossman #hebe Czy to tylko samonapędzająca się maszyna handlu ? 
  • Mogę tylko słowem pobudzić wyobraźnie - szczoteczka , jama ustna i łazienka to ulubione miejsca na sekretne życie bakterii. Przedłużając życie szczoteczki przedłużamy cykle rozwojowe bakterii. 
  • Konstrukcja włosia #slimsoft jest zaawansowaną technologią szczoteczek manualnych. Trzymiesięczne użytkowanie wpływa również na jego stan. Producent daje nam możliwość badania wzrokiem stanu szczoteczki dzięki kępką w jednym kolorze - który wraz z upływem czasu odbarwia się. 
Abasador Colgate Slimsoft  @matrongal

No comments: